Interiérové dveře

Připravili jsme pro Vás ucelenou nabídku dveří renomovaných výrobců. Na naší prodejně naleznete širokou škálu modelů dveří klasického, moderního i nadstandardního designu.

Interiérové dveře a zárubně jsou vyráběny v různých variantách povrchů; foliované, laminátové, dýhované i masivní. Celkový vzhled dveří dotváří druh prosklení s různými dekory skel, různě tvarované okrasné lišty z různých materiálů, druhů kování i závěsů. Pozornost je třeba věnovat také druhu výplni i konstrukci dveřního křídla. Bude nám potěšením Vám pomoci s výběrem vhodných dveří.

Pokud hledáte inspiraci nebo preferujete vybrat si nové dveře v klidu domova, níže prohlédněte si katalogy výrobců. Velmi rádi Vás uvítáme i naší prodejně a poradíme Vám v případě nejasností či otázek osobně. Nabízíme odborné poradenství a zhotovení cenové nabídky zdarma.

Bezpečnostní dveře

Vchodové bezpečnostní dveře jsou Vaší reprezentační vstupní branou do Vašeho království. Jsou elegantní a přitom zároveň chrání Vaše soukromí! Bezpečnostní dveře jsou zároveň jedním z nejdůležitějších prvků ochrany našich domovů.

Podle platné evropské normy jsou bezpečnostní dveře rozděleny do několika bezpečnostních tříd. V hodnocení platí čím je číslo vyšší, tím lepší stupeň ochrany dveře poskytují. Bezpečnostní dveře a jejich třídy se klasifikují na základě evropských norem ČSN P ENV 1627 - 1630, které vychází z navazujících evropských norem popisujících zkoušky pro stanovení odolnosti při statickém zatížení, odolnosti při dynamickém zatížení a rovněž odolnosti proti manuálním pokusům o násilné vniknutí.

Při výrobě těchto bezpečnostních dveří jsou používány pouze prvotřídní materiály a technologie, aby výrobek uspěl v náročných bezpečnostních a protipožárních testech. I bezpečnostní dveře nabízí mnoho druhů atestované výbavy dveří, zámků, vložek, kování, těsnění a doplňků od prověřených a spolehlivých dodavatelů. 


Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře dodají Vašemu interiéru světlost, vzdušnost, lehkost a průhlednost - neopakovatelnou atmosféru v podobě nadčasového funkčního prvku. 

Pro výrobu dveří se používá kvalitní kalené sklo. Takto upravené sklo je zárukou vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti. Kalená skla jsou vyráběny v různých odstínech i s různým dekorováním. Tento druh dveří umožňuje použití různého druhu kování i závěsů. Vyrábějí se ve variantách jako otočné i posuvné. 


Masivní dveře

Celodřevěné nebo-li masivní dveře vykouzlí Vašemu interiéru neopakovatelnou atmosféru v podobě klasického funkčního prvku. Pro výrobu dveří se používá pouze kvalitní dřevo.

Záleží jen na Vás jaké dřevo preferujete - od smrkového dřeva až po bukové či dubové. Na výběr je možno zvolit i sukaté či bezsuké provedení. Veliký výběr je i z možnosti barevného provedení dveří. 


Posuvné dveře

Dveře posuvné na stěnu

Jednokřídlé, dvoukřídlé - tento způsob otvírání lze využít při jednoduché rekonstrukci. Nevyžaduje žádné speciální stavební úpravy. Dveřní křídlo je zavěšeno v kolejnici připevněné na stěnu. Ve spodní části dveřního křídla je vyfrézována drážka. Do podlahy je přišroubován vodící trn, který zajišťuje přímočarý pohyb křídla. Pro větší komfort lze u dvoukřídlých posuvů využít synchronního mechanismu, kdy se při otevírání jednoho křídla současně otevírá i křídlo druhé. Posuv na zeď je možné zabudovat se zárubní nebo bez ní. Součástí zárubně u jednokřídlých posuvných dveří systému Standard může být tzv. dorazový hranol, který při zavřených dveřích zamezuje průhled mezi dveřním křídlem a zárubní. Křídlo může být uzamykatelné.

Dveře posuvné do pouzdra

Tento typ posuvných dveří je nejdokonalejším řešením z hlediska úspory místa. Vyžaduje však větší stavební úpravy. Do stavebního otvoru je třeba zabudovat stavební pouzdro, které je uzpůsobeno pro zděnou i sádrokartonovou příčku. Nabízíme širokou škálu variant: jednokřídlé, dvoukřídlé, teleskopické nebo posuvné křídla proti sobě, do zákrytu. U všech posuvných křídel je do drážky zafrézován hliníkový U profil, zajišťující tichou a bezproblémovou funkčnost.


Skládací dveře

Při nedostatku místa či hledání jeho úspory, jsou v obytném prostoru velmi populární variantou dveře skládací. Dveřní křídlo zavěšené v kolejnici je v polovině rozděleno kováním. Při otevření dojde k jeho složení na dvě poloviny a nasunutí na jednu stranu zárubně. Průchod se tím zmenší o 85 mm. Kování skládacích dveří ZLOMEK je skryté. Při zavřených dveřích tudíž nejsou vidět závěsy.


Shrnovací dveře

Shrnovací dveře HOPA jsou nejprodávanější shrnovací dveře na českém trhu. Získaly si přízeň statisíců zákazníků a to nejen příznivou cenou. Mezi hlavní přednosti patří výrazná úspora místa v interiéru, velké množství vzhledů a typů a unikátní poměr kvalita/cena. Nabízíme plastové i koženkové shrnovací dveře.

Z pozitivních ohlasů vybíráme, čeho si zákazníci cení nejvíce:

  • Úspora místa.
  • Rychlá montáž svépomocí.
  • Dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu a vyznačují se velmi dlouhou životností.
  • Možnost rozšíření základních modelů dveří pomocí přídavných lamel.
  • Tichý chod.
  • Dveře lze namontovat bez ohledu na typ zárubní jako pravé nebo levé.

Kování

Krásu dveří nedotváří jen vhodně zvolený druh materiálu, povrchu či dekoru. Velkým faktorem pro konečný skvělý výsledek při výběru dveří je volba vhodného kování. I v této oblasti je v dnešní době široká škála dveřního kování z různých materiálů, povrchů tradičních i netradičních designů. Veškerá nabídka kování je k zakoupení v naší prodejně.

Nabídky kování: Dveřní kování a kliky na dveře M&T kliky, Cobra, ACT servis, MP kování, TWIN, bezpečnostní kliky a kování pro vchodové a vstupní dveře Rostex, ...


Kontakt


725 933 411, 774 908 909
588 881 770

info@nidustrade.cz

Nidus Trade
Zábřežská 70a , 787 01 Šumperk
(Zábřežská 70a - nacházíme se  nad budovou Galerie svítidel EMAS)

Provozní doba prodejny
Po - pá: 8:00 - 11:15, 12:00 - 16:00 

Fakturační adresa
Heydukova 896/11, 18000 Praha 8