Podlahy

Nabízíme podlahy výrobců V-podlahy, Floor forever a Breno.  

Vinylové podlahy

Vinylová podlaha dokonale zútulní váš domov.  Její povrch tlumí zvuky a příjemně tepelně izoluje. Hodí se i do prostor s podlahovým vytápěním. Navíc je vysoce odolná, takže snese i ostré drápky vašich domácích mazlíčků. Z krásné vinylové podlahy se budete těšit i při pravidelném úklidu.


PVC a linoleum

PVC a vinylová podlaha má oproti laminátové podlaze řadu praktických předností. Tlumí hluk a tepelně izoluje. Vinylové podlahy jsou navíc extrémně stabilní a vhodné pro prostory s podlahovým topením. Ve srovnání s dřevěnou podlahou nabízejí nepřeberné množství barev a dekorů.


Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha dodá interiéru jedinečnost a se správnou péčí vám vydrží celý život. Dřevěná podlaha dodá vašemu domovu charakter jedinečnosti a přívětivou atmosféru. Kontakt s přírodním materiálem vás po návratu domů zklidní a dotek dřeva zahřeje. Výhodou dřevěné podlahy je možnost opakovaného broušení a renovací a se správnou péčí vám kvalitní podlaha vydrží na celý život. Je nadčasová a sluší jak modernímu, tak tradičnímu interiéru.


Laminátové podlahy

Laminátová podlaha obstojí i v nejnamáhanějších prostorách, je vhodná pro podlahové vytápění a snadno se udržuje.


Koberce

Nabízíme kompletní sortiment podlahových krytin - metrové koberce bytové, zátěžové, nebo vlněné v široké škále barev, vzorů a materiálů. Připraveny jsou originální a luxusní kusové koberce v klasických i moderních vzorech


Kontakt


725 933 411, 774 908 909
588 881 770

info@nidustrade.cz

Nidus Trade
Sládkova 2122/66, 787 01 Šumperk

Provozní doba prodejny
Pondělí - pátek   8:30  -  16:00

Fakturační adresa
Heydukova 896/11, 18000 Praha 8